הצהרת נגישות

Nexite דוגלת בקידום הנגישות ומעוניינת לאפשר לאנשים עם מוגבלויות וצרכים מיוחדים להשתמש במכלול השירותים שאנו מציעים ללקוחות, הן באתר האינטרנט שלנו והן במשרדנו.

כעשרים וחמישה אחוזים מהאוכלוסייה במדינת ישראל נאלצים להתמודד עם קושי בנגישות לאינטרנט. בעלי לקויות ראייה, שמיעה, אנשים שסובלים ממוגבלות בפן המוטורי, אנשים שסובלים מפגיעה שנובעת מהגיל השלישי ועוד.

כדי שנוכל לספק שירות אופטימלי ונגיש לאוכלוסיות השונות, ביצענו את ההתאמות הנדרשות באתר האינטרנט שלנו, והטמענו את כללי הנגישות ככל האפשר, בהתאם לעקרונות תקן הנגישות בישראל, תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), תשע”ג-2013 (סימן ג’: שירותי האינטרנט).

ההתאמות שבוצעו באתר נבדקו באמצעות הדפדפנים הנפוצים ביותר: Google Chrome, Firefox, Explorer 9 ומעלה. חשוב לנו שהאתר יהיה קל יותר לשימוש ונגיש יותר לאנשים הסובלים מוגבלויות. אנו מעמידים לרשות הגולשים רכיב נגישות. ניתן להפעיל את תפריט הנגישות באמצעות לחיצה על סמל תפריט הנגישות שמופיע בשולי הדף.

למען הסר ספק: אנחנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש בו עבור כלל האוכלוסיה, לרבות אנשים עם מוגבלות וצרכים מיוחדים. יש לציין כי על אף מאמצינו להנגיש את כלל הדפים באתר, ייתכן ותיתקלו באיזורים שטרם הונגשו. במידה ונתקלתם בקשיים בגלישה באתר, או בצפייה בתוכן המופיע בו, אנו מתנצלים על כך, ונשמח מאוד כי תפנו את תשומת ליבנו לצורך טיפול בנושא בהקדם האפשרי. נשמח לקבל פניות לקבלת מידע ו/או הצעות שיפור ו/או מייל עם דיווח על הבעיה, לרכז תחום הנגישות בחברה:

רכז תחום הנגישות: מירב
דוא”ל merav@nexite.co.il
טלפון 0544-804649
על מנת שנוכל לטפל בבעיה בדרך הטובה ביותר, בבקשה צרפו פירוט מלא ככל שאפשר:
מהות הבעיה
איזו פעולה ניסיתם לבצע?
באיזה דף נתקלתם בקודי
סוג וגרסה של הדפדפן
מה מערכת ההפעלה שאתם עובדים איתה
מה סוג הטכנולוגיה המסייעת (במידה והשתמשתם בכזאת)